Aktualności

Uwaga! Praca w PWiK

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

ELEKTRYK – AUTOMATYK

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV (mile widziane do 15 kV) w zakresie obsługi,  konserwacji i remontów,
    • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Obsługa, konserwacja, remonty urządzeń i instalacji elektro – energetycznych do 1 kV lub 15 kV oraz AKPiA,
  • Obsługa, konserwacja, remonty urządzeń i instalacji stacji uzdatniania wody oraz sieci wodociągowej,
    • Prace porządkowo – remontowe na obiektach Przedsiębiorstwa.

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym
  • kserokopia obu stron dowodu osobistego,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe (kserokopie świadectw pracy),
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, pełni praw publicznych, niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie własne o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy na ww. stanowisku,
  • klauzula o treści: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 833)”.

Dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 25 stycznia 2013 r. w siedzibie Spółki, przy ul. Staszica 41 A w Obornikach w kopercie z napisem

„Oferta na stanowisko ELEKTRYK – AUTOMATYK”