Aktualności

SUKCES NA CENTRAL KARATE OPEN

5-6 maja odbył się w Bydgoszczy jeden z największych międzynarodowych turniejów karate w Polsce CENTRAL OPEN.

Udział w zawodach wzięło 360 zawodników z 36 klubów. Tym razem Obornicki klub Karate Shotokan reprezentował jeden zawodnik, który wywalczył aż trzy medale.
Bartosz Protasewicz pokazał, że jako zdolny junior potrafi już z sukcesami rywalizować z seniorami.
W konkurencji kata indywidualnego (pokazu technik) juniorów wygrał z dużą przewaga, a startując w seniorach zdobył srebrny medal. Udowodnił, że jest kolejnym talentem po Oldze Chmielewskiej, trenowanym przez Wojciecha Blocha, Bartosz jest  zawodnikiem uniwersalnym, który startuje także w kumite.

W tej konkurencji szkolony jest przez  trenera Jarosława Kuca. Na zawodach w Bydgoszczy wywalczył drugie miejsce w kategorii juniorów do 76 kg, przegrywając w finale z zawodnikiem z Łodzi.