Aktualności

Paweł Przewoźny najlepszy w Europie

24 i 25 maja w hali Arena w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Europy Karate FSKA. W zawodach tych brali udział także trenowani przez Tomasza Wosickiego sportowcy z Obornickiego Klubu Karate, którzy na tych mistrzostwach wspólnie z Wielkopolskim Związkiem Karate WKF reprezentowali barwy naszego kraju.

W pierwszym dniu zawodów udało się wywalczyć trzy medale, a dokonali tego najmłodsi z pośród startujących.
Pierwsze miejsce zdobył Piotr Kulikowski w konkurencji kata, a drugie w konkurencji kumite w kat. 6 lat i młodsi. Natomiast trzecie również w kumite w tej samej kategorii  wywalczył Krystian Chrzanowski.

W następnym startowali starsi zawodnicy, którzy ukończyli już 15 lat i tu bezkonkurencyjny okazał się Paweł Przewoźny, który zdobył aż 9 medali i został ogłoszony najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Europy Karate FSKA.

Pozostali medaliści Obornickiego klubu Karate to:
Paweł Baran I miejsce kata drużynowe seniorów
Krzysztof Waśko I miejsce kata drużynowe seniorów
Krystian Chudziński II miejsce kumite drużynowe seniorów
Sara Wosicka III miejsce kumite drużynowe kadetek
Wojtek Kulikowski III miejsce kumite indywidualne i drużynowe kadetów.

W zawodach brali udział  także, Patryk Tubicz, Tadeusz Kulikowski i Dominik Królski. Tym zawodnikom również należą się duże gratulację za sportowa postawę i walkę aż do końca.