Aktualności

Kolejny udany występ karateków

W niedzielę, 20 listopada zawodnicy z Obornickiego Klubu Karate brali udział w Międzynarodowym Turnieju Karate XII EUROPEAN CUPRUM CUP IN KARATE w Legnicy. W zawodach brało udział blisko 30 klubów z Polski, Włoch, Rosji i Czech. Nasi zawodnicy wykazując się niezłomną wolą walki i wysokimi umiejętnościami technicznymi wywalczyli na tym prestiżowej imprezie sportowej łącznie 8 medal

Konkurencje drużynowe seniorów:

II miejsce – Paweł Przewoźny, Krzysztof Waśko, Agnieszka Kałek-Smolarek i Karolina Górska

Konkurencja drużynowa młodzików:

III miejsce – Sara Wosicka, Oskar Wałęsa i Michał Machowiak

Jak podkreślają prezes klubu Monika Szymkowska oraz trener Tomasz Wosicki „Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek pasma sportowych sukcesów w nowym sezonie startowym 2011/12”.

Poza tym w tym dniu zawodnik Obornickiego Klubu Karate Krzysztof Waśko brał udział w IV Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski w Karate, które odbyły się w Poznaniu. Wraz z kolegami z Uniwersytetu im Adama Mickiewicza wywalczył I miejsce w kata drużynowym i II miejsce w kumite drużynowym. Indywidualne natomiast zajął I miejsce w kata i III w kumite.