Aktualności

Auto Wicherek pokonany przez TAF Euro-Drób Toruń

Za nami 9 już kolejka II ligi futsalu. Niepokonany jak dotąd na własnym obiekcie Auto Wicherek Oborniki poległ w spotkaniu z liderem tabeli 3:5. Powrót do składu po kontuzji zaliczył kapitan drużyny Mateusz Ostrowski, który wpisał się na listę strzelców. Goście zasłużenie zdobyli komplet punktów grając bardzo skutecznie zarówno w obronie, jak i w ataku. Oborniczanie również mieli swoje szanse jednak na bramce niesamowicie spisywał się bramkarz toruńskiej ekipy. Kontuzji w meczu z TAF’em nabawił się Tomasz Wicberger, który już w pierwszej połowie musiał opuścić boisko.

Auto Wicherek Oborniki był zespołem dorównującym klasą swojemu rywalowi z Torunia, jednak błędy popełnione w drugiej połowie odebrały gospodarzom szansę na zwycięstwo. TAF Euro-Drób Toruń udowodnił, że zasługuje na fotel lidera, jest to jak dotąd jedyna drużyna, której udało się pokonać obornicki zespół aż dwukrotnie.

TAF Toruń umocnił się na pierwszej pozycji w ligowej tabeli, natomiast Auto Wicherek powalczy o drugą lokatę z Vamosem Gdańsk.