Aktualności

Kolejne sukcesy Karate Team Oborniki

Znakomitą formę potwierdzili podopieczni Wojciecha Blocha z Karate Team Oborniki, którzy wystartowali w Suchym Lesie na Pucharze Polski Karate Shotokan (karate stylowe).

W kategoriach kata młodzików, kadetów i juniorów zdobyli aż 5 medali, zyskując jednocześnie punkty kwalifikacyjne do reprezentacji Polski Karate Shotokan na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w listopadzie.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Olga Kaczmarek, która wygrała swoja konkurencję w kategorii kadetów (16-17) lat, a także juniorów (18-20) pokonując najlepsze krajowe zawodniczki z którymi zaciekle rywalizuje w tym sezonie. Wraz z koleżankami z drużyny-Moniką Kuźniak (8 miejsce indywidualnie) oraz Julią Wojciechowską (5 miejsce indywidualnie) wywalczyła srebrny medal w kata drużynowym. Jakub Kuklewski zdobył srebrny medal w konkurencji kata indywidualnego młodzików, a drużyna prowadzona przez Kubę wraz z Kacprem Rodakiem i Mikołajem Michalakiem wywalczyła drugie miejsce.