Aktualności

Oborniczanie na Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym

2 kwietnia 2023 w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Powiat obornicki reprezentowało w turnieju 11 mieszkańców powiatu a wyjazd reprezentacji zorganizował Stanisław Hyżyk.

Powiat obornicki zajął w klasyfikacji zespołowej 7 miejsce w Wielkopolsce. Indywidualnie najwyższą lokatę w zawodach zajęła Lena Plesiak, która pośród Młodziczek zajęła 3 miejsce, miejsce 7-8 zajęła w tej kategorii Gabriela Dyk. W kategorii Młodzików miejsca w przedziale 9-12 zajęli Piotr Drewicz i Maurycy Woźniak. W kategorii Kadetek Agata Bednarek zajęła miejsce 9-12. Pośród Kadetów miejsce 9-12 wywalczył Tomasz Kukawka a Filip Michalski miejsce 13-16. Reprezentantka powiatu w kategorii Juniorek, Zuzanna Przybylska zajęła miejsce 9-12. Wysokie miejsce pośród Juniorów wywalczył Alan Kaleta plasując się na 7-8 miejscu. W kategorii Seniorów Michał Nowak zajął miejsce 9-12 a Mariusz Roszyk miejsce 17-24.